Rainbow's bridge

13. listopadu 2006 v 17:56 | Krwinka |  Pohádková krabice
V nebi je místo zvané Duhový most
.............the gate to Rainbow's Bridge.............

Když umře nějaké zvíře, které je tady na zemi někomu zvláště blízké, odchází přes Duhový most. Jsou tam louky a kopce, kde si naši kamarádi mohou spolu hrát. Je tam spousta jídla a vody a slunečního svitu a všichni se tam cítí příjemně a pohodlně.
Ten, kdo byl starý, je opět mladý, a ten, kdo byl nemocen, je opět zdráv. Všichni jsou plni života tak, jak si je pamatujeme ve svých snech.
Všichni jsou za Duhovým mostem šťastni a spokojeni, ale přece jenom tam každému něco chybí- každý z nich postrádá někoho opravdu blízkého, někoho, koho zanechal tak daleko…
Všichni běhají a hrají si dohromady, ale pak přijde den, kdy se někdo z nich náhle zastaví a zahledí do dálky. Jeho jasné oči zpozorní, jeho tělo se nedočkavě zachvěje. Náhle se oddělí od skupiny kamarádů a rozeběhne se zelenou travou k obzoru, stále rychleji a rychleji.
A tak Tě nalezne - konečně se se svým nezapomenutelným kamarádem setkáváš v bláznivě radostném přivítání a již nikdy Vás nic nerozdělí.
Šťastné psí polibky přes celou tvář, tvoje ruce opět objímají milovaného druha, znovu se díváš do těch věrných očí plných lásky.
Tak dlouho jsi svého kamaráda postrádal, ale nikdy jsi na něho nezapomněl.
A tehdy překročíte Duhový most spolu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak hodnotíte layout stránky?

Je pěkný
Ujde
Hrozný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama